Wywiad z Krzysztofem Zalewskim

Mieliśmy wielka przyjemność spotkać się z piosenkarzem i aktorem Panem Krzysztofem Zalewskim w jego studiu muzycznym i razem pomuzykować...

To było wyjątkowe spotkanie. Pan Krzysztof miał dla nas tak dużo cierpliwości i pokazywał nam jak grać na instrumentach.

Na naszych twarzach zobaczycie to, co  słowem trudniej jest oddać.

Świetnie się bawiliśmy, a potem zadaliśmy Panu Krzysztofowi pytania, na które odpowiedzi znajdziecie w naszej szkolnej gazetce.

W ogóle nie chcieliśmy się żegnać z Panem Krzysztofem, dlatego wyszedł nas odprowadzić, żeby przedłużyć czas kiedy byliśmy razem.

Bardzo dziękujemy Panie Krzysztofie za wspólne muzykowanie. Szkoda, że nie uczy nas Pan muzyki!

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.