Warsztaty z lepienia z gliny

Ostatnio Panie z Muzeum Archeologicznego przy ul Długiej przypomniały nam jak to kiedyś lepiliśmy z gliny w Pracowni Ceramiki u Pani Doroty. Tym razem  lepiliśmy  z gliny naczynia  według technik pradziejowych.

Jak widać w pradziejach nie stosowano maty, na których my pracowaliśmy u Pani Doroty.

Można śmiało powiedzieć, że na lepieniu z gliny znamy się nie od dzisiaj…

Choć może nie wszyscy uważają to za coś super.

Jak mamy do wyboru lepienie albo wyjście na spacer to wybieramy….????

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.