Kocha, lubi , szanuje…

Bal walentynkowy odbył się tydzień wcześniej, z uwagi na to, że w tym roku Walentynki wypadają w czasie ferii zimowych. Wiadomo Święty Walenty patronuje takim ludzkim uczuciom jak: życzliwość, przyjaźń i miłość, więc warto pamiętać o tym dniu. W naszej szkole przygotowano dla nas miejsce, w którym mogliśmy zrobić sobie walentynkowe zdjęcia z osobami, które są nam bliskie.
I niech żałują Ci, których nie było!!!

Tych zdjęć nie zobaczycie na szkolnej stronie internetowej, ponieważ są przypięte na naszej szkolnej tablicy…”do użytku wewnętrznego”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.